t4HO1n

t4HO1n

Yardım Merkezi

Taksi hizmet çözümünden aldığınız veya sunduğumuz hizmetlerle ilgili olarak size, değerli müşterilerimize, tedarikçilerimize / taksi şoförlerimize ve ayrıca taksi duraklarına yardımcı olacak Taxifoni Yardım Merkezine hoş geldiniz.

Önce sistemimize giriş yapmak için kayıt olmalı ve kendinizi bize tanıtmalısınız. Bunu, sosyal medya hesabınızı ile giriş yaparak veya uygulamaya büyük bir kolaylıkla girmenize yardımcı olacak ad, cep telefonu numarası ve e-posta adresi gibi ayrıntıları sağlayarak yapabilirsiniz.

Daha sonra, uygulamaya girdiğinizde, ihtiyacınız olan taksi hizmetini seçebilir, konumunuza ve özel isteklerinize göre ayrıntıları sağlayabilir, taksi hizmetlerimizi rezerve edebilir ve daha sonra bir süre içinde güvenilir taksi şoförlerimizden bulunduğunuz adrese taksi çağırarak taksi hizmeti alabilirsiniz.

Siz, yani taksi müşterilerimiz, taksi durakları / taksi şoförleri, mizden taksi hizmet uygulamamızı kullanırken genel memnuniyetinizi anlamamıza yardımcı olacak bir değerlendirme ve puanlama yapabilirsiniz.

Öyleyse gelin, bu benzersiz uygulamayı bugün cep telefonunuza indirin, bu uygulamayı kullanır kullanmaz bize uzun süre sadık bir müşteri olacağınızı garanti edebiliriz. Hayır, böbürlenmek değil. Uygulamayı kendiniz kullanın ve hizmetleri bir bütün olarak alma ve sunma şeklimizin farkını görün.

Hala aklınızda sorular varsa SSS Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yine de aradığınız soruların cevabını bulamadıysanız bize İletişim Formundan yazabilirsiniz.

Haber Bültenimize Abone Olun

t4HO1n